חדשות

חדש בישראל: חממת סטארטאפים לקנאביס רפואי

8 במרץ 2016

עסקת ענק בתחום הקנאביס הישראלי: השלוחה הגלובלית של חברת הקנאביס הרפואי "שאיפה לחיים" חתמה על עסקה בשווי מיליוני דולרים עם חברת היזמות 'Ican', להקמת "חממה" (Hub) שתקדם סטארטאפים ופיתוחים בעולם הקנאביס הרפואי, בדגש על מחקרים קליניים שיובילו לבסוף להפיכתו של הקנאביס לתרופה ככל תרופה.

חגי הילמן - יו״ר B.O.L Pharma

לילה כלכלי - יצוא קנאביס

ראיון עם דר. תמיר גדו

15 באוגוסט 2015

ושא השיחה העיקרי בכנס הקנאביס של איגוד השמאים שנערך ביום חמישי האחרון, היה הרווח הטמון בגידול וייצוא הקנאביס הרפואי למדינות אחרות בעולם.

 

על פי מנכ"ל חברת "שאיפה לחיים" תמיר גדו, ייצוא הקנאביס עשוי להניב למדינה יותר רווחים מאשר מתווה הגז הטבעי.

 

המגזין - אשרת קוטלר

על יצוא קנאביס עם חגי הילמן

26 בדצמבר 2015

אישור ייצוא של קנאביס רפואי לחו"ל יכול להביא לעזרה לחולים בכל רחבי העולם, חקלאים בערבה שרוצים שוק חדש שיציל אותם מקריסה, 3,000 מקומות עבודה חדשים שיכולים להיפתח ו-200 מיליון שקלים ממיסוי שהמדינה יכולה להרוויח ועוד - כל זה יכול לבוא מאישור ייצוא של קנאביס רפואי לחו"ל. אז למה גלעד ארדן מסרב?

 

 

הערוץ הראשון - קנאביס לילדים

עם דר. תמיר גדו

20 בינואר 2016

מדוע משרד הבריאות מסרב לאשר טיפול בקנאביס רפואי לילדים הסובלים מאוטיזם, בדומה לאפילפסיה? כתבתה של ליאורה עמיר ברמץ, עורכת "מבט שני", שערכה ראיונות עם אמהות ישראליות שנאלצות לעבור על החוק ולהבריח שמן CBD מחו"ל.

 

אל תגעו לנו בקנאביס: הסדר החדש שמעורר סערה בקרב מטופלים

 

19 בדצמבר 2015

ישראל הפכה למעצמת קנאביס רפואי, כשמאות זנים פותחו במיוחד לכל חולה. אז מדוע המדינה מנסה לצמצם את המבחר? חברות הגידול מסבירות למה אלפים יסבלו, ולא מוותרות. "יש איכות חיים. הם רק רוצים לחיות, לא להתמסטל. למה להרוס מה שעובד?". משרד הבריאות: הסדרה תתרום לתחום.

 

 

אבנר שקל - COO שאיפה לחיים

איך הופכים קנאביס רפואי לתרופה?

 

5 במרץ 2015

תחום הקנאביס הרפואי הולך ומתפתח, ומן הצמח הקסום הזה אפשר לייצר היום הרבה יותר מג'וינט. בישראל, אומת סטארט אפ בתחום, עומלים במעבדות כדי להפוך את הצמח הירוק לתרופה מדויקת. צפו בפרק 4 של שאיפות גדולות.

 

חגי הילמן - יו״ר B.O.L Pharma

מגדלי הקנאביס חוגגים: "הוויתור של 'שראל' - ניצחון לחולים"

8 באוגוסט 2015

חברת "שראל" נסוגה השבוע מהחלטת הממשלה כי היא תהיה היחידה שתסדיר את שוק הקנאביס הרפואי בישראל - והמטופלים הם שירוויחו. "זה היה מעלה את המחירים, עכשיו יהיה שוק חופשי".

 

 

חגי הילמן - יו״ר B.O.L Pharma

חגי הילמן - יו״ר B.O.L Pharma

 שאיפה לחיים, כל הזכויות שמורות 2016©