רופאים

רפואה מודרנית וקנאביס רפואי

השימוש הרפואי המודרני במוצרי צמח הקנאביס, מאתגר את הממסד הרפואי.

 

תרופות קונבנציונליות הן תוצאה של מחקר מעבדתי ורפואי מתמשך, הבוחן לעומק את החומרים הפעילים, הפרמוקינטיקה, שיטת השחרור והבטיחות של המוצר. לאחר סיום פיתוח התרופה, עליה לעמוד בתנאים מחמירים של מחקר קליני, לפני שתוכח יעילותה לפעילות רפואית ספציפית.

 

קנאביס רפואי, פועל מחוץ לפרדיגמה  הזו, ובדומה לתרופות אחרות ממקור צמחי, הוא מכיל מאות חומרים פעילים שעובדים בסינרגיה, להבדיל ממרכיב מבודד יחיד, עובדה המקשה עוד יותר על הבנת הפעילות ואופן השימוש בו.

 

בנוסף לכך, צמח הקנאביס כולל מספר רב של תתי זנים, בעלי פרופיל כימי והשפעה ביולוגית שונה על גוף האדם.

 

ב'שאיפה לחיים'  צוות מחקר ופיתוח של מדענים, חוקרים ואגרונומים, מהטובים בתחומם. חטיבה זו מתמקדת בבידוד הרכיבים הפעילים של הצמח על מנת לאפשר יצור של אצוות לפיתוח פורמולציות לטובת ניסויים קליניים ואינדיקציות רפואיות שונות.

 

כמו כן אנחנו מספקים מידע מקצועי מאוזן ואמין שיענה על צרכי הגורמים המקצועיים הרפואיים בהבנת המשמעות הרפואית של צמח הקנאביס. מידע על  תהליכי הפיתוח, הגידול, הייצור והשימוש הרפואי בקנאביס  יאפשר לגורמים הרפואיים קבלת תמונה מלאה וברורה.

 

הדרכת רופאים

מידע וסדנאות הדרכה

"שאיפה לחיים" הוציאה מדריך הכולל מידע מקצועי מקיף וייעודי לקהל הרופאים ולצוותים הרפואיים. במדריך זה תמצאו את המידע המלא הקנאביס הרפואי ומשמעות שילובו כחלק מתהליך הטיפול.

 

לקבלת המדריך המודפס או להזמנת סדנאות הדרכה אנא פנו אלינו וניצור עמכם קשר לאספקה.

 

אנחנו עורכים הרצאות בנושא  קנאביס רפואי ודרך הטיפול בו המיועדות לצוותים רפואיים. ההרצאות  ממוקדות להתמחויות ולמחלקות השונות הרלבנטיות.

 

״שאיפה לחיים״ מספקת ליווי ועזרה צמודים במילוי טפסים.

 

 

צפו בסרט הדרכה קצר על שימוש בקנאביס רפואי

 שאיפה לחיים, כל הזכויות שמורות 2016©